Gör en service- eller felanmälan

Lunda/Spånga

Välkommen till vårt kontor på Domnarvsgatan 2D!
Här nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Lunda/Spånga

FastPartner AB

Domnarvsgatan 2D,

163 53 Spånga

Tel: 08- 402 34 60

Fax: 08- 760 03 48

Håkan Bolinder

Regionchef

Håkan Bolinder

Regionchef

Telefon:

08-402 34 74

E-post:

hakan.bolinder@fastpartner.se
Mats Carinder

Centrumchef

Mats Carinder

Centrumchef

Telefon:

08-562 517 12

E-post:

mats.carinder@fastpartner.se
David Karlsson

Förvaltare

David Karlsson

Förvaltare

Telefon:

08-562 517 26

E-post:

david.karlsson@fastpartner.se
Madeleine Vinje

Förvaltare

Madeleine Vinje

Förvaltare

Telefon:

08-562 517 14

E-post:

madeleine.vinje@fastpartner.se
Jesper Hofmann

Förvaltare

Jesper Hofmann

Förvaltare

Telefon:

08-562 517 29

E-post:

jesper.hofmann@fastpartner.se
Mari Lindau

Förvaltare

Mari Lindau

Förvaltare

Telefon:

08-402 34 75

E-post:

mari.lindau@fastpartner.se
Igor Borg

Teknisk Förvaltare

Igor Borg

Teknisk Förvaltare

Telefon:

08-562 517 17

E-post:

igor.borg@fastpartner.se
Ivan Valencia

Drifttekniker

Ivan Valencia

Drifttekniker

Telefon:

08-562 517 10

E-post:

ivan.valencia@fastpartner.se
Peter Öberg

Drifttekniker

Peter Öberg

Drifttekniker

Telefon:

08-760 57 88

E-post:

peter.oberg@fastpartner.se
Petri Pirinen

Drifttekniker

Petri Pirinen

Drifttekniker

Telefon:

08-402 34 85

E-post:

petri.pirinen@fastpartner.se
Håkan Lindberg

Drifttekniker

Håkan Lindberg

Drifttekniker

Telefon:

08-761 21 10

E-post:

hakan.lindberg@fastpartner.se
Mats Karlsson

Drifttekniker

Mats Karlsson

Drifttekniker

Telefon:

08-562 517 40

E-post:

mats.karlsson@fastpartner.se
Eva Littorin

Hyresadministration

Eva Littorin

Hyresadministration

Telefon:

08-402 34 87

E-post:

eva.littorin@fastpartner.se
Magnus Jenninger

Uthyrare

Magnus Jenninger

Uthyrare

Telefon:

08-562 51705

E-post:

magnus.jenninger@fastpartner.se